Św. Świerad - Tropie

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy.
    • We wtorek: Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
    • W środę: wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
    • W czwartek: wspomnienie świętych pustelników – Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
    • W sobotę: Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  3. Bardzo serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej o. Jacka Komana, który po sześciu latach sprawowania funkcji Prowincjała powrócił na urząd Proboszcza w naszej Parafii. Życzymy mu darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na każdy dzień.
  4. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni. W planach mamy wymianę centralnego ogrzewania w kościele. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Jarosław Wyżykowski. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.