Matka Boska Fatimska - Fatima - Procesja Różańcowa

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
    • W poniedziałek: Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
    • We wtorek: O godz. 18.30 piąty dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
    • W piątek: wspomnienie św. Leopolda Mandicia z Hercegnovi, prezbitera.
      O godz. 16.00 będzie spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. W tym dniu nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00
    • W sobotę: wspomnienie NMP z Fatimy; o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie.
  3. W przyszłą niedzielę (14 maja) o godz. 10.00 odbędzie się w naszej Świątyni Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Z tego względu nie będzie Mszy świętej o godz. 10.30.
  4. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszej Świątyni są sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich Wiernych do częstego udziału w nich.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Józef Kubik oraz śp. Kazimierz Szturyn. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.