Zwiastowanie Najświętszej Maryi Panny pod Liliowym Drzewem - Anna Malik - za pozwoleniem Autorki

1. Dziś po Mszach świętych dzieci ze scholi parafialnej rozprowadzają sianko na stół wigilijny, z którego dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ich wyjazdu na ferie zimowe. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  2. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • We wtorek: wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
    • W środę: wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i dra Kościoła.
  4. W tym tygodniu odbędą się przygotowania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • dla klas VI we wtorek o g. 17.00,
    • dla klas VII w środę o g. 17.00
    • dla klas VIII w czwartek o g. 17.00.
  5. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas – zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. W kruchcie kościoła można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszej Świątyni.
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech nasza Matka i  Orędowniczka, Niepokalana Maryja, napełnia Was stale pokojem i miłością, a Wasze serca niech z  radością przygotowują się do przyjścia Zbawiciela.