1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.

2. W Środę - od godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian z posługą sakramentalną.
    W Czwartek - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę, o godz. 19.00 - procesja żałobna po kościele z modlitwami za zmarłych.
    W Piątek - Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny). Msze św. jak w dni powszednie, o godz. 17.45 - nabożeństwo żałobne, z modlitwami za zmarłych. O godz. 16.30 spowiedź pierwszopiątkowa. O godz. 17.00 - Msza św. dla dzieci i młodzieży godz. 18.30 - w intencji Misji św. i misjonarzy.
    W sobotę - Wspólnoty franciszkańskie, modlą się w intencji zmarłych braci, sióstr, rodziców, krewnych i dobroczyńców Zakonu Franciszkańskiego.

3. Dnia 29 października o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, w salce katechetycznej.

4. W miesiącu listopadzie modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni, przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

5. Parafialny oddział Akcji Katolickiej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP zaprasza na wystawę pt. „Skarby Naszej Wiary Różance i Koronki” zorganizowanej z okazji Miesiąca Różańcowego i Dnia Papieskiego. Wystawa znajduje się w dolnym kościele i można ja zwiedzać po Mszach św. w dniach 21 i 28 października 2012 roku.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.