Chrystus Zmartwychwstały - Miechów

1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo majowe.
    • W poniedziałek: Święto Świętych Apostołów – Filipa i Jakuba.
    • We wtorek: o godz. 18.30 czwarty dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z procesją po placu kościelnym.
    • W środę: Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
  3. W przyszłą niedzielę, 12 maja o godz. 10.00, będziemy przeżywali w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym w tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 10.30.
  4. Maj to miesiąc w szczególności poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Marii Panny w naszej Świątyni są sprawowane w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedziele o godz. 19.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za przyczyną naszej Niepokalanej Matki.
  5. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII oraz w środę o godz. 17.00 dla klas VI.
  6. Ksiądz proboszcz Michał Kowalski wraz z wiernymi Parafii pw. MB Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej składa serdeczne podziękowania wszystkim Parafianom naszej Świątyni za ofiary na potrzeby budowlane tamtejszego kościoła. Zebrano kwotę 10 987 zł.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Daniela Krupska. Wieczne odpoczywanie...
  9. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.