Jezus przed Annaszem - Piekary Śląskie

 1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Święto św. Kazimierza, królewicza.
  • W środę: Środa Popielcowa i początek Wielkiego Postu. Msze Święte w tym dniu o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 18.30 i 20.00. Posypanie głów popiołem na każdej Mszy świętej.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej.
 3. W poniedziałek, 4 marca, oraz we wtorek, 5 marca, w godz. 8.00-18.00, będzie odbywać się w naszej Świątyni całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem.
 4. Wielki Post to czas zadumy, refleksji i nawrócenia serca. Droga Krzyżowa w Wielkim Poście będzie odbywała się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Poprowadzą ją: w poniedziałki – Franciszkański Zakon Świeckich, we wtorki – Akcja Katolicka, w środy – Róże Żywego Różańca, w czwartki – Koło Przyjaciół Radia Maryja, w piątki – ministranci i dzieci, w sobotę – różaniec. W niedziele drogę krzyżową o godz. 16.30 poprowadzą kapłani, a o godz. 17.00 będą odbywać się Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach. W okresie Wielkiego Postu kapłani będą dyżurować w konfesjonałach w dni powszednie od godz. 17.30, a w piątek cały dzień podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, którą będziemy obchodzić 25 marca, jest Dniem Świętości Życia. Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski zaprasza w związku z tą okazją do wzięcia udziału w XXXIX Pielgrzymce Obrońców Życia Człowieka na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę, 23 marca 2019, a także na Rekolekcje Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego od 23 do 25 marca w Bazylice Mariackiej w Krakowie. Natomiast w samą Uroczystość Zwiastowania Pańskiego odbędzie się uroczysta Msza Święta z Obrzędem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, w Bazylice Mariackiej w Krakowie o godz. 18.30.
 6. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1, zapraszają dzieci 6- i 7-letnie wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 9 marca 2019 r. w sobotę od godziny 10:00 do 13:30. Chętni będą mogli dokonać zapisu do klasy pierwszej.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
 8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zbigniew Kusior, śp. Stanisława Hubacz, śp. Karolina Włodek oraz śp. Edward Maciejaszek. Wieczne odpoczywanie...
 9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia na rozpoczynający się tydzień. Niech Bóg umocni Was i Wasze rodziny Swoim błogosławieństwem, a Matka Najświętsza stale wyprasza potrzebne łaski.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.