1. Dziś o godz. 13.15 Msza święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i Doktora Kościoła.
    • W środę: wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy.
    • W czwartek: wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa; o 18.30 Msza święta w intencji misji i misjonarzy.
    • W sobotę: Święto Ofiarowania Pańskiego oraz pierwsza sobota miesiąca. Msze święte o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca; po Mszy zmiana tajemnic różańcowych. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. W tym dniu przypada również 23. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
  3. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii kwestowali po Mszach świętych na potrzeby związane z pokryciem kosztów ogrzewania kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Zebrano kwotę w wysokości 6650 zł. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W sobotę, 2 lutego, po Mszy świętej wieczornej, odbędzie się w naszej Świątyni koncert kolęd, który przygotuje i poprowadzi o. Łukasz Buksa wraz z zespołem. Serdecznie wszystkich zapraszamy do przybycia i udziału w tym wydarzeniu, kończącym okres Bożego Narodzenia.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    • Dziś, niedziela 27.01: ul. Zygmuntowska domki, ul. Gnieźnieńska 22.
    • Poniedziałek, 28.01: ul. Jaremy 21, ul. Radzikowskiego 66.
    • Wtorek, 29.01: ul. Pużaka 2.
    • Środa, 30.01: ul. Radzikowskiego 72.
    • Czwartek, 31.01: ul. Czerwieńskiego 10, ul. Radzikowskiego 74.
    • Piątek, 01.02: kolęda dodatkowa.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Jadwiga Karabuła. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Dobry Bóg stale Wam błogosławi, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.