Matka Boska - kapliczka przydrożna - Sidzina k. Jordanowa

 1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
  Przypominamy, że Msze święte roratnie ku czci NMP w naszej Świątyni są sprawowane o godz. 6.20. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nich.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W czwartek: wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
  • W piątek: wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i Doktora Kościoła.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas VIII,
  • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII,
  • w środę o godz. 17.00 dla klas VI
  • oraz w czwartek o godz. 17.00 dla klas III gimnazjalnych.
 4. Przypominamy, że w każdy piątek w naszej Świątyni odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi świętej.
 5. Przez cały adwent kapłani będą dyżurować w konfesjonałach na Mszach świętych porannych i popołudniu od godz. 17.30. W piątki spowiedź przez cały dzień. W niedziele spowiedź pół godzinny przed każdą Mszą świętą.
 6. W przyszłą niedzielę...
 7. Od dziś, przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. Przy wyjściu z kościoła można też zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.
 8. We środę, 12 grudnia, Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza na Azorach obchodzi Dzień Patrona Szkoły w 158 rocznicę urodzin poety. o godz. 8.00 za spokój duszy jubilata oraz w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców zostanie odprawiona okolicznościowa Msza Święta, na którą gimnazjaliści zapraszają także swoich sąsiadów, czyli mieszkańców osiedla.
 9. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
 10. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Zofia Szczepaniec. Wieczne odpoczywanie...
 11. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitego błogosławieństwa Bożego na drugi tydzień adwentu. Niech nasza Matka i Orędowniczka, Niepokalana Maryja, napełnia Was stale pokojem i miłością, a Wasze serca niech z radością przygotowują się do przyjścia Zbawiciela.

ŚwiecaŚwieca

RODO

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.

Odwiedzający

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.