Matka Boska - kapliczka przydrożna - Sidzina k. Jordanowa

 1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
  Przypominamy, że Msze święte roratnie ku czci NMP w naszej Świątyni są sprawowane o godz. 6.20. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nich.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W czwartek: wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
  • W piątek: wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i Doktora Kościoła.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas VIII,
  • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII,
  • w środę o godz. 17.00 dla klas VI
  • oraz w czwartek o godz. 17.00 dla klas III gimnazjalnych.
 4. Przypominamy, że w każdy piątek w naszej Świątyni odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi świętej.
 5. Przez cały adwent kapłani będą dyżurować w konfesjonałach na Mszach świętych porannych i popołudniu od godz. 17.30. W piątki spowiedź przez cały dzień. W niedziele spowiedź pół godzinny przed każdą Mszą świętą.
 6. W przyszłą niedzielę...
 7. Od dziś, przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. Przy wyjściu z kościoła można też zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.
 8. We środę, 12 grudnia, Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza na Azorach obchodzi Dzień Patrona Szkoły w 158 rocznicę urodzin poety. o godz. 8.00 za spokój duszy jubilata oraz w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców zostanie odprawiona okolicznościowa Msza Święta, na którą gimnazjaliści zapraszają także swoich sąsiadów, czyli mieszkańców osiedla.
 9. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
 10. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Zofia Szczepaniec. Wieczne odpoczywanie...
 11. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitego błogosławieństwa Bożego na drugi tydzień adwentu. Niech nasza Matka i Orędowniczka, Niepokalana Maryja, napełnia Was stale pokojem i miłością, a Wasze serca niech z radością przygotowują się do przyjścia Zbawiciela.

ŚwiecaŚwieca

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.