Matka Boska - Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach

1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo różańcowe.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
    • We wtorek: wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera.
  3. Informujemy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej są przyjmowane wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich drukowanymi literami.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Józef Strzebak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitych darów Ducha Świętego na cały nadchodzący tydzień. Bądźcie solą ziemi i światłością świata, by Dobra Nowina o Chrystusie dotarła wszędzie tam, gdzie pośle Was Bóg.