Chrystus Ukrzyżowany - Zamek Pławniowice

1. Dzisiejszej niedzieli swoje imieniny obchodzi Ojciec Gwardian, Pio Gąszczyk. Ojcu Solenizantowi pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask z okazji jego święta, a w szczególności darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz opieki Matki Niepokalanej i orędownictwa świętych patronów.
    Przypominamy, że dziś po Mszy świętej o godz. 10.30 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej; o 19.00 nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.
    • W czwartek: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana. W tym dniu swojego patrona czcić będzie przebywający w naszej Wspólnocie ks. Damian Kwak, któremu pragniemy z tej okazji złożyć serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim.
    • W piątek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
    • W sobotę: Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie o. Rafał Waluch. Życzymy mu obfitych darów Ducha Świętego na każdy dzień, orędownictwa Niepokalanej oraz niegasnącej radości świętego Franciszka z Asyżu.
  3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  4. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech dzisiejsze spotkanie z Żywym Bogiem obudzi w Waszych sercach radość dziecka, która zaowocuje pokojem i miłością.