Chrystus Ukrzyżowany - Zamek Pławniowice

 1. Dzisiejszej niedzieli swoje imieniny obchodzi Ojciec Gwardian, Pio Gąszczyk. Ojcu Solenizantowi pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask z okazji jego święta, a w szczególności darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz opieki Matki Niepokalanej i orędownictwa świętych patronów.
  Przypominamy, że dziś po Mszy świętej o godz. 10.30 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej; o 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • We wtorek: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.
  • W czwartek: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana. W tym dniu swojego patrona czcić będzie przebywający w naszej Wspólnocie ks. Damian Kwak, któremu pragniemy z tej okazji złożyć serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim.
  • W piątek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  • W sobotę: Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie o. Rafał Waluch. Życzymy mu obfitych darów Ducha Świętego na każdy dzień, orędownictwa Niepokalanej oraz niegasnącej radości świętego Franciszka z Asyżu.
 3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 4. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech dzisiejsze spotkanie z Żywym Bogiem obudzi w Waszych sercach radość dziecka, która zaowocuje pokojem i miłością.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.