Chrystus Frasobliwy - Piotr Urbaś - Zamek Żywiec

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
    • We wtorek: Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski.
    • W czwartek: wspomnienie św. Męczenników: Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy.
    • W piątek: Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  3. Dzisiaj po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej Świątyni.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do wieczności:
    śp. Czesław Fajto. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na cały nadchodzący tydzień. Niech dzisiejsze spotkanie z żywym Bogiem napełni Was doskonałą radością, którą zechcecie dzielić się z innymi, a Maryja Niepokalana niech stale ma Was w swej matczynej opiece.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.