Krzyż w Żywcu - obok Kościoła Narodzenia NMP

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W czwartek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła. O godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie.
    • W piątek: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    • W sobotę: wspomnienie NMP Bolesnej.
  3. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski przygotowania do sakramentu bierzmowania młodzież rozpoczyna w VI klasie szkoły podstawowej, natomiast sam sakrament będzie udzielany w VIII klasie. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania w naszej Parafii:
    • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas VIII,
    • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII,
    • w środę o godz. 17.00 dla klas VI
    • oraz w czwartek o godz. 17.00 dla klas III gimnazjalnych.
  4. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestowali po Mszach Świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  5. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza na XXVI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 16 września bieżącego roku. Pielgrzymka rozpocznie się drogą krzyżową przy stacji „u Piłata” o godz. 9.00. Następnie o godz. 11.00 Metropolita krakowski, Ks. Abp Marek Jędraszewski, odprawi Mszę św. Zachęcamy wszystkie rodziny naszej Parafii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Olga Michnowska. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech Matka Niepokalana ma Was w swojej opiece i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.