Kapliczka Matki Boskiej - Młynka

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne. O godz. 20.00 Msza Święta w intencji Parafialnego Duszpasterstwa Młodzieży, po niej krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła. O godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
    • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. Bardzo prosimy o zgłaszanie osób chorych do zakrystii, abyśmy mogli otoczyć ich duszpasterską opieką. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o godz. 17.00 Msza Święta dla nich. O 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza Święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. Przypominamy, że po miesiącach wakacyjny powracamy do odprawiania Mszy świętych: w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o 13.15. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach: 9.00 – 10.00 oraz 17.00 – 18.00.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na dwudniową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniach 6-7 września 2018 r. Koszt: 200 zł. Zapisy w kruchcie kościoła w czwartki przed modlitwą różańcową lub po wieczornej Mszy świętej.
  5. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza na XXVI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 16 września bieżącego roku. Hasłem tegorocznego pielgrzymowania są słowa św. Jana Pawła II z Listu do rodzin: Rodzina centrum i sercem cywilizacji miłości. Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się drogą krzyżową przy stacji „u Piłata” o godz. 9.00. Następnie o godz. 11.00 Metropolita krakowski, Ks. Abp Marek Jędraszewski, odprawi Mszę św., podczas której zgromadzeni małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy wszystkie rodziny naszej Parafii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności: śp. Antonina Maciak-Rylewicz. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech miłosierdzie Dobrego Boga przeniknie Waszą codzienność, a Niepokalana niech otoczy Was płaszczem bezwarunkowej, matczynej miłości.