Matka Boska Częstochowska - kopia z Żywca

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Moniki.
    • We wtorek: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła.
    • W środę: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota września. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca i zamiana tajemnic różańcowych.
  4. W przyszłą niedzielę, 2 września, będziemy gościć w naszej Parafii przedstawicieli III Zakonu Paulistów, którzy w czasie ogłoszeń duszpasterskich będą promować książki dr Wandy Półtawskiej. Książki te szczególnie przeznaczone są dla małżeństw i narzeczonych. Będzie można je nabyć po Mszach Świętych przy wyjściu z kościoła.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na dwudniową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniach 6-7 września 2018 r. Koszt: 200 zł. Zapisy w kruchcie kościoła w czwartki przed modlitwą różańcową lub po wieczornej Mszy świętej.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności: śp. Maria Jachimczak. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa w ostatnim tygodniu sierpnia. Niech Matka Najświętsza otacza Was swoją opieką i wyprasza u swego Syna potrzebne łaski.