Ogłoszenia duszpasterskie na 16. Niedzielę Zwykłą - 22.07.2018 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 16. Niedzielę Zwykłą - 22.07.2018

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 20 lipiec 2018 21:26
Odsłony: 381

Pan Jezus - Sanktuarium Karoliny Kózki w Zabawie

 1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy.
  • We wtorek: wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  • W środę: święto św. Jakuba, apostoła. W tym dniu przypada również wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 18.30 na placu kościelnym i wzdłuż ulicy Chełmońskiego przy naszej Świątyni.
  • W czwartek: wspomnienie Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny, Joachima i Anny.
 3. Decyzją Zarządu Prowincji do naszej Wspólnoty klasztornej został skierowany o. Łukasz Buksa, który pełni funkcję opiekuna młodzieży franciszkańskiej w Polsce. Życzymy mu owocnej pracy z młodzieżą oraz opieki Matki Niepokalanej w jego posłudze kapłańskiej i zakonnej.
 4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii kwestowali na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Zebrano kwotę 4350 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Krystyna Mars, śp. Andrzej Kawalec, śp. Helena Irlik oraz śp. Andrzej Maślanka. Wieczne odpoczywanie...
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech Duch Święty otwiera Wasze oczy na piękno świata, a Maryja stale otacza matczyną opieką.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.