Krzyż - Kapliczka Przydrożna - Przełęcz Zubrzycka

1. W dniu dzisiejszym o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. męczenników Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy,
    • we wtorek: św. Weroniki Giuliani, dziewicy,
    • w środę: święto św. Benedykta, opata i patrona Europy, w tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Benedykt Kordula – wikary naszej parafii. Ojcu Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej i św. Patrona.
    • w czwartek: wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
    • w piątek: wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W tym dniu z racji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00.
  3. W ubiegłą niedzielę, gościliśmy w naszej Wspólnocie Parafialnej ks. Michała Kowalskiego, proboszcza Parafii MB Częstochowskiej z Woli Zachariaszowskiej. Ksiądz Proboszcz składa serdeczne podziękowania za złożone ofiary w wysokości 10.345 zł. Pisemne podziękowanie umieszczone jest w gablocie parafialnej.
  4. W niedzielę, 15 lipca o godz. 12.00 odbędzie się uroczysta Msza św. w czasie której o. Salezy Brzuszek będzie dziękował Panu Bogu za 60 lat posługi kapłańskiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego dostojnego Jubilata.
  5. W najbliższą niedzielę przedstawiciele Grup Parafialnych będą zbierali ofiary na potrzeby remontowe naszego kościoła i klasztoru.
  6. Pragniemy przypomnieć, iż w miesiącach lipcu i sierpniu, nie będzie Mszy świętych: w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 13.15. Przypominamy również, że kancelaria parafialna w tym czasie czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych (poniedziałek, środa i piątek od 17.00 do 18.00).
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności: śp. Jerzy Jaskólski, Stanisława Zadęcka, Jacek Nawrot. Wieczne odpoczywanie...
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na czas wakacji i urlopów oraz cały nadchodzący tydzień.