Krzyż - Kościół Podwyższenia Krzyża Sw. w Zwoleniu

1. Dzisiejszą niedzielą wkraczamy w miesiące wakacyjne. Niech w tym czasie odpoczynku nie zabraknie chwili poświęconej Panu Bogu na niedzielą Eucharystię. W dniu dzisiejszym o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: święto św. Tomasza, Apostoła.
    • W piątek: wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej
  3. W dzisiejszą niedzielę, gościmy w naszej Wspólnocie Parafialnej ks. Michała Kowalskiego, proboszcza Parafii MB Częstochowskiej z Woli Zachariaszowskiej, który głosi okolicznościowe kazanie. Taca z dnia dzisiejszego w całości przeznaczona jest na dalszą budowę kościoła w naszym dekanacie.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w dniu 8 lipca 2018 r. (niedziela). Hasłem 27. pielgrzymki na Jasną Górę jest: „Polska Miłością Wskrzeszona”. Zapisy w kruchcie kościoła przed nabożeństwem czerwcowym. Koszt: 35 zł.
  5. Pragniemy przypomnieć, iż w miesiącach lipcu i sierpniu, nie będzie Mszy świętych: w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 13.15. Przypominamy również, że kancelaria parafialna w tym czasie czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych (poniedziałek, środa i piątek od 17.00 do 18.00).
  6. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza wiernych Diecezji Krakowskiej na 38 Pieszą Pielgrzymkę z Krakowa na Jasną Górę. Hasłem tegorocznej Pielgrzymki są słowa " Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności: śp. Maria Merek. Wieczne odpoczywanie...
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się czas wakacji i urlopów oraz cały nadchodzący tydzień.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.