Krzyż - Muzeum Radzionków

1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
    • W czwartek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O godz. 18.30 Msza święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  3. W poniedziałek, 18 czerwca, o godz. 19.00 (po Mszy świętej wieczornej), odbędzie się w naszym kościele wykład Pani dr Anny Prokop-Staszeckiej, dyrektorki Szpitala im. Jana Pawła II, pt. „Zanieczyszczenie powietrza, a choroby płuc”. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wysłuchania wykładu.
  4. W piątek, 22 czerwca, o godz. 8.00 odbędzie się Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
  5. Dzisiaj po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w dniu 8 lipca 2018 r. (niedziela). Hasłem 27. pielgrzymki na Jasną Górę jest: „Polska Miłością Wskrzeszona”. Zapisy w kruchcie kościoła przed nabożeństwem czerwcowym. Koszt: 35 zł.
  7. Pragniemy przypomnieć, iż w miesiącach lipcu i sierpniu, nie będzie Mszy świętych: w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 13.15. Przypominamy również, że kancelaria parafialna w tym czasie czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych (poniedziałek, środa i piątek od 17.00 do 18.00).
  8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  9. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Helena Badylak, śp. Stanisława Ciałowicz oraz śp. Władysław Galek. Wieczne odpoczywanie...
  10. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na nadchodzący tydzień.