Matka Boska Piekarska

 1. Dziś o godz. 18.00 odbędzie się w naszej Świątyni Msza święta dla osób niesłyszących, tłumaczona na Polski Język Migowy.
  O godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
  Również dziś, po wszystkich Mszach świętych, schola parafialna zbiera dobrowolne ofiary na wyjazd wakacyjny dzieci. Za wszelką hojność składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
  • We wtorek: wspomnienie błogosławionych męczenników – Narcyza Turchana, Krystyna Gondka, prezbiterów; Marcina Oprządka, Brunona Zembola, zakonników, i 104 Towarzyszy. O godz. 18.30 dziewiąty dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy.
  • W środę: święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i Doktora Kościoła. Msze święte o godzinach: 6.30, 7.00, 7.30, 8.00, 9.00, 10.00. O godz. 16.30 błogosławieństwo dzieci, o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem czerwcowym. O godz. 18.30 suma odpustowa. Poświęcenie chlebków i lilii podczas każdej Mszy świętej.
  • W czwartek: wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • W piątek: wspomnienie błogosławionej Jolanty, zakonnicy.
 3. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania: w poniedziałek o godz. 17.30 dla klas VII i we wtorek o godz. 17.00 dla klas II gimnazjum.
 4. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego.
 5. W przyszłą niedzielę, 17 czerwca, o godz. 10.00 z Placu Matejki wyruszy VI „Marsz dla Życia i Rodziny” pod hasłem „Niepodległa za życiem”. Jego uczestnicy od lat manifestują w ten sposób przywiązanie do rodziny, przekonanie o jej bezcennej wartości i znaczeniu. Marsz zakończy się piknikiem rodzinnym w Parku im. Henryka Jordana. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Grażyna Bober oraz śp. Krystyna Rolak. Wieczne odpoczywanie...
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć błogosławionego tygodnia. Niech Wasze serca znajdą radość i ukojenie w Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a Niepokalana niech stale otacza Was swą matczyną opieką.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.