Wniebowstąpienie Pana Jezusa - Fatima - Portugalia

1. Dziś o godz. 10.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 19.00 nabożeństwo fatimskie połączone z majówką.
    • W poniedziałek: święto św. Macieja, apostoła.
    • We wtorek: wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony. O godz. 18.30 piąty dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy.
    • W środę: święto św. Andrzeja Boboli, męczennika.
    • W czwartek: wspomnienie św. Paschalisa Baylona, zakonnika. O godz. 18.30 Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W piątek: wspomnienie św. Feliksa z Cantalice, zakonnika.
  3. W tym tygodniu spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania:
    • w poniedziałek o godz. 17.30 dla klas VII,
    • we wtorek o godz. 17.00 dla klas II gimnazjum.
  4. W przyszłą niedzielę, 20 maja, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będzie to ostatni dzień okresu wielkanocnego. O godz. 18.00 w naszej parafii będzie sprawowana Msza Święta z udziałem osób niesłyszących. Liturgia będzie tłumaczona na Polski Język Migowy.
  5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestowali na potrzeby związane z dalszymi pracami remontowymi w naszym kościele i klasztorze.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Władysława Zych oraz śp. Janusz Adamczyk. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkiej pomyślności na rozpoczynający się tydzień.