Jezus Zmartwychwstały - Krempachy

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    • We wtorek: wspomnienie św. Fidelisa.
    • W środę: święto św. Marka Ewangelisty.
  3. We wtorek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas II gimnazjum.
  4. We wtorek, 24 kwietnia, o 18.30 drugi dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy.
  5. W przyszłą niedzielę, 29 kwietnia, wolontariusze hospicjum św. Łazarza przeprowadzą w naszej parafii zbiórkę w ramach akcji „Pola Nadziei”.
  6. W poprzednią niedzielę przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Zebrano kwotę w wysokości 4920 zł. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dzisiaj w godzinach 9.45-13.30 przedstawiciele Akcji Katolickiej będą przyjmować zapisy na pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniach 15-17 czerwca. Dokładniejsze informacje w zakrystii.
  8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  9. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Gąska, śp. Emilia Augustyńska oraz śp. Maria Kwiatkowska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  10. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.