Spotkanie młodzieży w niedzielę o godz. 18:00

Krzyz mini

Serdecznie wszystkich zapraszamy w niedzielę na godz 18:00 na spotkanie dla młodzieży i studentów przy herbacie w salce katechetycznej oraz na godz. 20:00 na mszę dla młodzieży.

Krzyż - Rzym - Włochy - Kościół św. Ignacego Loyoli

 1. Dzisiaj o godz. 16.30 droga krzyżowa, o godz. 17.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
 2. 12 marca, w poniedziałek, będzie miał miejsce dzień modlitw w intencji powołań do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00 odbędzie się droga krzyżowa z patronką III Zakonu, bł. Anielą Salawą.
 3. W tym tygodniu spotkanie do bierzmowania:
  • w poniedziałek o godz. 17.30 – klasy VII,
  • we wtorek o godz. 17.00 – klasy II gimnazjum.
 4. W czwartek, 15 marca, o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
 5. W sobotę, 17 marca, o godz. 10.00 odbędzie się próba dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Bierzmowanie będzie 20 marca o godz. 18.00. Osoby, które mają w tym dniu przyjęte intencje, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii.
 6. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestowali po Mszach Świętych na potrzeby związane z ogrzewaniem kościoła, klasztoru i salek katechetycznych.
 7. W niedzielę, 18 marca, rozpoczynamy coroczne wielkopostne rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Grzegorz Chomiuk, magister nowicjatu z Zakliczyna. Plan rekolekcji jest dostępny na plakatach, w gablotach oraz na stronie internetowej.
 8. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
 9. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1 zapraszają dzieci 6 i 7 letnie wraz z rodzicami na Dzień Otwarty 17 marca 2018 r. w sobotę od godziny 10:00 do 13:00. Czeka na Was mnóstwo atrakcji.
 10. Parafialny oddział Akcji Katolickiej zaprasza wszystkich chętnych parafian do udziału w kolejnej pielgrzymce parafialnej. Głównym celem pielgrzymki jest sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, gdzie trwa Nadzwyczajny Rok św. Józefa, z przywilejem odpustu zupełnego, nadanym przez papieża Franciszka. Trzydniowy program pielgrzymki obejmuje także inne sanktuaria. Więcej szczegółów można znaleźć w gablocie POAK oraz na internetowej stronie parafii. Zapisy będą prowadzone na ogłaszanych dyżurach w kwietniu (22.04), maju i czerwcu.
 11. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 12. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Kinga Pajtasz, śp. Stefania Węgrzyn oraz śp. Bogusław Kalicki. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
 13. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Miłosierny Bóg napełni Wasze serca radością, a Niepokalana Matka stale wstawia się za Wami u swego Syna.

Bezpłatne Warsztaty

Parafialne duszpasterstwo młodzieży „Być Mocnym Wiarą”  zaprasza wszystkich zainteresowanych, na bezpłatne warsztaty pt. „Przełamywanie barier”, które poprowadzi liderka wolontariatu Światowych Dni Młodzieży – Joanna Lorenc.

Pierwsze spotkanie niedziela, 6 maja, o godz. 18.00 w salce katechetycznej.

Dokładne informacje

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

BMW - Być Mocnym Wiarą

Odwiedzający

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/users/parafiaazory/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.