Krzyż - Babiogórski Park Krajobrazowy

1. Dzisiaj o godz. 16.30 droga krzyżowa, o godz. 17.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 20.00 Msza Święta w intencji Parafialnego Duszpasterstwa Młodzieży „Być Mocnym Wiarą”, po Mszy krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 18.00 w bibliotece parafialnej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych dotyczącej drogi krzyżowej ulicami naszego osiedla oraz Triduum Paschalnego.
  3. 12 marca, w poniedziałek, będzie miał miejsce dzień modlitw w intencji powołań do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00 odbędzie się droga krzyżowa z patronką III Zakonu, bł. Anielą Salawą.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Teresa Zimny, śp. Ryszard Szmidt, śp. Kazimierz Janus oraz śp. Józef Ziemniak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem świętego nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.