Krzyż San Damiano - Włochy

 1. Dzisiaj o 16.30 droga krzyżowa, o godz. 17.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek swoje imieniny obchodzi o. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, darów Ducha Świętego, opieki Matki Najświętszej i świętego patrona, a także błogosławieństwa w życiu kapłańskim i zakonnym.
  • W czwartek: święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 3. Droga krzyżowa w Wielkim Poście odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.30.
 4. W związku z potrzebą duszpasterską Prowincji naszą Wspólnotę Zakonną opuścił o. Tobiasz Szczepaniak. Pragniemy serdecznie mu podziękować za krótką, lecz owocną pracę w naszej parafii. Jednocześnie witamy w naszej Wspólnocie o. dra Edmunda Urbańskiego, biblistę i wykładowcę Seminariów Duchownych.
 5. Dzisiaj przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech ten okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.