Chrystus Król - Wroclaw

• W poniedziałek: wspomnienie św. Franciszka Fasaniego, kapłana. W tym dniu o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • We wtorek: wspomnienie św. Jakuba z Marchii, prezbitera.
    • W środę: święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego.
    • W czwartek: święto św. Andrzeja, apostoła.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, kapłana.
  2. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się przyjęcie siedmiu nowych ministrantów i dwóch kandydatów do służby liturgicznej. Natomiast o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej z okazji ich patronalnego święta.
  3. Od 29 listopada o godz. 18.30 rozpoczynamy w naszej świątyni nowennę przed Uroczystością Odpustową Niepokalanego Poczęcia NMP.
  4. W piątek, 1 grudnia, przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza Święta dla nich; o 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza Święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  5. W sobotę, 2 grudnia – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca. Natomiast w niedzielę o godz. 20.00 Msza Święta w intencji parafialnego duszpasterstwa młodzieży, po Mszy krótka adoracja Najśw. Sakramentu.
  6. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. Przy wyjściu z kościoła będzie można też zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.
  7. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby związane z remontem placu kościelnego. Zebrano kwotę w wysokości 8.650 zł. Za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Anna Pobereżnik, śp. Józef Wójcicki i śp. Władysława Fygla. Wieczne odpoczywanie...
  9. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  10. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitego błogosławieństwa Bożego w rozpoczynającym się tygodniu. Niech Jezus Chrystus, Król Wszechświata, stale króluje w Waszych sercach, napełniając je pokojem i miłością, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.