Pomnik Chrystusa Króla - Cristo Rei - u podnóża Matka Boska z różańcem - Lizbona - Portugalia

1. Dzisiaj o godz. 19.00 różaniec.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera.
    • W sobotę: święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe są odprawiane: w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00.
  4. Miesiąc listopad w sposób szczególny poświęcony jest zmarłym. Wypominki miesięczne i roczne są przyjmowane w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki do wypisywania wypominków można zabrać ze stoliczków przy wyjściu z kościoła.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Danuta Boroń, śp. Tadeusz Witek, śp. Apolonia Kaperek. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu. Niech wasze serca promienieją radością, pokojem i najdoskonalszą miłością, której nauczył nas sam Chrystus, a Niepokalana Matka niech ma was stale w swojej matczynej opiece.