Matka Boska - miejsce obajwień - Fatima - Portugalia

1. Dzisiaj o godz. 19.00 różaniec.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • We wtorek: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • W środę: święto św. Łukasza Ewangelisty.
    • W czwartek: wspomnienie św. Piotra z Alkantary, prezbitera.
    • W piątek: uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego Patrona archidiecezji oraz miasta Krakowa.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
  3. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe są odprawiane: w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00.
  4. Wypominki miesięczne i roczne będą przyjmowane w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki do wypisywania wypominków można zabrać ze stoliczków przy wyjściu z kościoła.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Henryk Dąbrowski, śp. Krystyna Kudasiewicz, śp. Wanda Sutor oraz śp. Anna Kowalska. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu. Niech wasze serca promienieją radością, pokojem i najdoskonalszą miłością, której nauczył nas sam Chrystus, a Niepokalana Matka niech ma was stale w swojej matczynej opiece.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.