Matka Boska Fatimska

 1. Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się wieczór Liryki Franciszkańskiej na rozpoczęcie Triduum do św. Franciszka, na który serdecznie zapraszamy.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  • W środę: uroczystość św. Franciszka z Asyżu. W tym dniu wierni, którzy nawiedzą Świątynię franciszkańską i wezmą udział we Mszy Świętej lub nabożeństwie do św. Franciszka, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W czwartek: wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. W tym dniu od godz. 9.00 kapłani udadzą się z posługą do chorych. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza Święta dla nich. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 3. W związku z akcją modlitewną „Różaniec do granic”, dnia 7 października, w sobotę, o godz. 15.15 w naszym kościele odbędzie się nabożeństwo różańcowe dla wiernych, którzy nie mogli udać się z pielgrzymką do granicy. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. We wtorek, 3 października, o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z wigilii św. Franciszka, a po niej nabożeństwo Transitus, czyli wspomnienie błogosławionej śmierci Serafickiego Ojca, które poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.
 5. W przyszłą niedzielę, 8 października, przypada XVII Dzień Papieski. W związku z tym po Mszach Świętych przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na potrzeby Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tego względu w tym miesiącu nie będzie zbiórki na cele remontowe.
 6. Październik jest miesiącem poświęconym Matce Bożej Różańcowej. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu będą się odbywały w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00. Różaniec poprowadzą:
  • w poniedziałek – Franciszkański Zakon Świeckich;
  • we wtorek – Akcja Katolicka;
  • w środy – kapłani;
  • w czwartki – Koło Przyjaciół Radia Maryja;
  • w piątki – Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
  • w soboty – Róże Żywego Różańca;
  • w niedziele – młodzież.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Zbigniew Białczyk. Wieczne odpoczywanie...
 9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was pokojem i miłością, a Niepokalana Matka wyprasza potrzebne łaski u swego Syna.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.