1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.
    W Poniedziałek - o godz. 18.30 – Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    W Czwartek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 17.30 - nabożeństwo Fatimskie.
    W Piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczornej - o godz.19.00 - spotkanie organizacyjne z Liturgiczną Służbą Ołtarza, jak również z kandydatami na ministrantów.
    W sobotę - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  3. Wszystkich, którzy chcieliby wielbić Boga swoim śpiewem zapraszamy do wspólnoty scholii parafialnej działającej przy naszej parafii. Jej członkowie biorą aktywny udział w życiu parafii poprzez czynne uczestnictwo w Mszach św. niedzielnych dziecięcych, w pierwsze piątki oraz podczas innych świąt i uroczystości. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz.16.00.
  4. W tym tygodniu katechezy dla młodzieży gimnazjalnej
    klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    dla klas trzecich - we wtorek o godz. 17.00,
    dla klas drugich - w środę o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na spłacenie długu pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe.
  6. Dar Bożego Słowa i Uczta Eucharystyczna jest dla nas źródłem Bożej miłości miłosiernej. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru życzymy; by Boża łaska rodziła w nas dobre postanowienia oraz pomnaża w nas dobre owoce nawrócenia i przemiany.