Spotkanie młodzieży w niedzielę o godz. 18:00

Krzyz mini

Serdecznie wszystkich zapraszamy w niedzielę na godz 18:00 na spotkanie dla młodzieży i studentów przy herbacie w salce katechetycznej oraz na godz. 20:00 na mszę dla młodzieży.

Archanioł Michał - Fonte Colombo

 1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.
  • W czwartek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  • W piątek: święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Rafał Waluch. Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wielu łask Bożych, opieki świętego patrona oraz błogosławieństwa w życiu kapłańskim i zakonnym.
  • W sobotę: wspomnienie św. Hieronima, prezbitera.
 3. W ubiegłą niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby związane z rozpoczętym remontem placu kościelnego. Zebrano kwotę 6020 zł. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać!
 4. W ramach akcji modlitewnej „Różaniec do granic”, w sobotę 7 października 2017 roku, we wspomnienie MB Różańcowej, cała Polska wzdłuż liczącej 3,5 tysiąca kilometrów granicy, ma zostać opleciona modlitwą różańcową. Nasza Parafia włącza się w tę inicjatywę, organizując wyjazd do granicy – do miejscowości Jabłonka. Szczegółowe informacje i zapisy u o. Rafała.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych. W tym dniu rozpoczynamy Triduum przed Uroczystością św. Franciszka. Z tego względu o godz. 19.00, zamiast nieszporów, zapraszamy na wieczór z Liryką Franciszkańską w wykonaniu p. Magdaleny Markiewicz, aktorki i wokalistki krakowskiej, oraz p. Marka Skrukwy, teologa i muzyka.
 6. Październik jest miesiącem poświęconym Matce Bożej Różańcowej. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu będą się odbywały w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00. Różaniec poprowadzą:
  • w poniedziałek – Franciszkański Zakon Świeckich;
  • we wtorek – Akcja Katolicka;
  • w środy – kapłani;
  • w czwartki – Koło Przyjaciół Radia Maryja;
  • w piątki – Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
  • w soboty – Róże Żywego Różańca;
  • w niedziele – młodzież
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was pokojem i miłością, a Niepokalana Matka wyprasza potrzebne łaski u swego Syna.

Bezpłatne Warsztaty

Parafialne duszpasterstwo młodzieży „Być Mocnym Wiarą”  zaprasza wszystkich zainteresowanych, na bezpłatne warsztaty pt. „Przełamywanie barier”, które poprowadzi liderka wolontariatu Światowych Dni Młodzieży – Joanna Lorenc.

Pierwsze spotkanie niedziela, 6 maja, o godz. 18.00 w salce katechetycznej.

Dokładne informacje

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

BMW - Być Mocnym Wiarą

Odwiedzający

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/users/parafiaazory/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.