1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Piusa X, papieża.
    • We wtorek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
    • W czwartek: święto św. Bartłomieja Apostoła.
    • W piątek: wspomnienie św. Ludwika IX, króla.
    • W sobotę: uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. Dzisiaj po mszach świętych przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na potrzeby związane z remontem placu kościelnego. Wstępne koszty remontu kostki przed świątynią, schodów do kościoła i do kaplicy oraz placu przy kuchni klasztornej wyniósł 240 tysięcy złotych. Rozpoczęcie remontu planowane jest na początek września, po uzyskaniu zgody Ojca Prowincjała i Zarządu Prowincji.
  4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych stowarzyszenie charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi dobrowolną zbiórkę na rzecz dzieci ze schorzeniem na zespół Retta.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Jan Skiba. Pożegnaliśmy również Ojca Emila Brzuszka (rodzonego brata Ojca Salezego). Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom, ich gościom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć radosnego przeżywania dnia Pańskiego. Niech Chrystus opromienia Was radością, a Maryja Niepokalana wyprasza u Niego potrzebne łaski.