1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera.
  • We wtorek: wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego.
  • W środę: uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Porcjunkuli. W tym dniu nawiedzający kościół franciszkański lub parafialny mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W piątek: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. Natomiast w pierwszy piątek o godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a o godz. 18.30 Msza Święta w intencji Misji Świętych i misjonarzy. W sobotę o godz. 18.00 różaniec, a o 18.30 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca; po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Sierpień jest miesiącem trzeźwości narodu. W swoich modlitwach w sposób szczególny polecamy tych, którzy podjęli się abstynencji oraz mających problemy alkoholowe, aby Dobry Bóg dał im łaskę wyjścia z uzależnienia.
 5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Wieczności: św. p. Anna Mazurkiewicz. Wieczne odpoczywanie...
 6. Wszystkim Parafianom, ich gościom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć dobrego przeżywania niedzieli. Rozsiewajcie dookoła siebie radość płynącą ze Zmartwychwstania Chrystusa, a Matka Niepokalana niech stale Wam błogosławi.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.