1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
    • We wtorek: święto św. Jakuba, apostoła.
    • W środę: wspomnienie Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny – Joachima i Anny.
    • W sobotę: wspomnienie św. Marty.
  3. We wtorek wspominamy również św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. W związku z tym tego dnia po Mszy Świętej o godz. 18.30 nastąpi poświęcenie kierowców i pojazdów.
  4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby związane z remontem placu kościelnego. Zebrano kwotę w wysokości 6150 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Wieczności: św. p. Andrzej Burko, św. p. Ryszard Nowak oraz św. p. Barbara Mazurkiewicz. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom, ich gościom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć dobrego przeżywania niedzieli. Rozsiewajcie dookoła siebie radość płynącą ze Zmartwychwstania Chrystusa, a Matka Niepokalana niech stale Wam błogosławi.