1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
    • W czwartek: wspomnienie bł. Czesława, prezbitera.
    • W piątek: wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła.
    • W sobotę: święto św. Marii Magdaleny.
  3. Dzisiaj po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestowali na potrzeby związane z remontem placu kościelnego. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Dzisiaj o godz. 10.30 ksiądz dziekan Franciszek Motyka dokonał kanonicznego zatwierdzenia urzędu proboszcza o. Klaudiusza Bartosa.
    20170716 o Klaudiusz proboszczem1 mini
    20170716 o Klaudiusz proboszczem2 mini
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Wieczności: św. p. Józefa Bisaga oraz św. p. Włodzimierz Lewicki. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom, ich gościom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy złożyć gorące życzenia dobrego przeżywania niedzieli. Niech Zbawiciel Świata, Jezus Chrystus, swoim boskim światłem rozświetli każdą chwilę dzisiejszego dnia, a Niepokalana Matka niech z matczynym uśmiechem błogosławi Wam i nieustannie towarzyszy w drodze do świętości.