1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Weroniki Giuliani.
    • We wtorek: święto św. Benedykta, patrona Europy.
    • W środę: wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
    • W czwartek: wspomnienie świętych pustelników – Andrzeja Świerada i Benedykta.
    • W sobotę: święto św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach Świętych na potrzeby naszej Świątyni. Planujemy w tym roku rozpoczęcie remontu nawierzchni placu kościelnego, schodów wejściowych do kościoła oraz bramy wjazdowej na plac. Szczegóły inwestycji zostaną ogłoszone po wykonaniu kosztorysu.
  4. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Wieczności: św. p. Janina Wojtasik, św. p. Teodora Bisaga, św. p. Krystyna Skoczylas, św. p. Stanisława Madejska. Wieczne odpoczywanie...
  5. Wszystkim Parafianom, ich gościom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy złożyć gorące życzenia dobrego przeżywania niedzieli. Niech Zbawiciel Świata, Jezus Chrystus, swoim boskim światłem rozświetli każdą chwilę dzisiejszego dnia, a Niepokalana Matka niech z matczynym uśmiechem błogosławi Wam i nieustannie towarzyszy w drodze do świętości.