1. Dzisiaj o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W środę: wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • W czwartek: Uroczystość Świętych Apostołów, Piotra i Pawła.
 3. 1 lipca przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec o godz. 18.00, a o 18.30 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby naszej świątyni i zebrano kwotę w wysokości 3875. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 5. Pragniemy przypomnieć, że w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedzielę o godz. 13.15 oraz w dni powszednie o godz. 7.30.
 6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na 26 pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, w dniu 9 lipca br. (niedziela). Hasło tegorocznej pielgrzymki: „Idźcie i głoście”. Zapisy w kruchcie kościoła codziennie, po Mszy św. wieczornej. Koszt 35 zł.
 7. Decyzją Kongresu Kapitulnego, który obradował w dniach 19-20 czerwca, w naszym azorskim klasztorze i parafii dokonano następujących zmian personalnych:

  Odchodzą: o. Jacek Koman (Minister Prowincjalny, do Domu Głównego w Krakowie przy ul. Reformackiej), o. Józef Kiełbasa (do klasztoru w Dursztynie), o. Dariusz Sambora (do klasztoru przy ul. Reformackiej 4), o. Lech Dorobczyński (do klasztoru w Warszawie przy ul. Senatorskiej), br. Antoni Wojtal (do klasztoru w Zakliczynie). Pragniemy z całego serca podziękować im wszystkim za pracę w naszej azorskiej wspólnocie, za zaangażowanie i troskę o nasz Kościół. Oficjalne pożegnanie naszych współbraci odbędzie się w niedzielę, 2 lipca, na Mszy Świętej o godz. 12.00, natomiast pożegnanie o. Jacka – 9 lipca, również na Mszy Świętej o godz. 12.00.

  Przychodzą: o. Benedykt Kordula (z klasztoru w Brzezinach Łódzkich), o. Tobiasz Szczepaniak (z klasztoru przy ul. Reformackiej), o. Rafał Waluch (neoprezbiter), br. Daniel Kozak (z klasztoru w Kazimierzu Dolnym).

  Nowym gwardianem naszej azorskiej wspólnoty został mianowany o. Pio Gąszczyk, a proboszczem o. Klaudiusz Bartos.

 8. O. Lech organizuje rekolekcje we Włoszech w dniach od 10 do 20 lipca. Zostało jeszcze 5 miejsc wolnych. W programie m.in.: Asyż, Padwa, Rzym, Mentorella, Subiaco, Orvieto, La Verna i miejsca związane z życiem św. Franciszka. Szczegółowych informacji o. Lech udziela po Mszy świętej w zakrystii.
 9. Dziś po wszystkich Mszach Świętych Schola Parafialna będzie zbierać dobrowolne ofiary na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu dzieci w Bieszczady. Za wszystkie datki składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Wieczności: św.p. Janusz Morawski, św.p. Andrzej Palusiński oraz św.p. Alina Suder. Wieczne odpoczywanie...
 11. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli. Życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.