1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

W Poniedziałek - wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. - O godz. 8.00 – Uroczysta Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2012/2013.
    W Czwartek – o godz. 9.00 - udamy się posługą duszpasterską do chorych naszej parafii. O godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    W Piątek – pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. dzieci i młodzieży o godz.16.30, o godz. 17.00 - Msza św. dla nich o godz. 18.00 - nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o godz. 18.30 - Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    W sobotę - Święto Narodzenia N.M.P. o godz. 18.00- nabożeństwo różańcowe.
  3. Od 1 września powracamy do odprawiania Mszy św. w dni powszednie o godz. 7.30.
  4. Na dzień dzisiejszy i na nowy tydzień Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru życzymy Bożej mocy w podejmowaniu codziennego wysiłku, niesienia radości i pokoju Chrystusowego w otaczającą nas rzeczywistość.