Jezu Ufam Tobie

1. Dzisiaj 19.00 - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. We wtorek - kolejny dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy o godz. 18.30 - Msza św. z kazaniem nowennowym po Mszy procesja Eucharystyczna.
  4. W przyszłą niedzielę przed świątyniami będą kwestowali Woluntariusze, na rzecz hospicjum św. Łazarza, w ramach akcji „Pola Nadziei”.
  5. Drodzy Parafianie! W tygodniu rozpoczęliśmy konieczny remont organów, w pierwszym etapie zostaną wykonane następujące prace - Naprawa rozklejonych piszczałek drewnianych w sekcji pedału, wymiana wszystkich mieszków. Koszt brutto wykonanego zlecenia I etapu to 14.000 zł. Dla podtrzymania śpiewu liturgicznego działa jeden manuał.
  6. Parafialny oddziałał Akcji Katolickiej informuje, że dziś 23 kwietnia w godz. od 9.00 do 13.30 – pełni dyżur w zakrystii, związany z zapisami i wpłatami na pielgrzymkę do sanktuariów Ziemi Śląskiej i Czech. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Szczegółowe informacje na afiszu w gablocie POAK-u. Kolejne dyżury w niedzielę 14 maja i 4 czerwca w takich samych godzinach.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli. Życzymy Wam i Waszym Rodzinom, aby towarzyszyła Wam miłość miłosierna Zmartwychwstałego i Jego Błogosławieństwo. Niech żywa wiara uzdalnia nas, do bycia autentycznymi świadkami Jego Miłosierdzia.