Jezu Ufam Tobie

  1. Dzisiaj 19.00 - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. We wtorek - kolejny dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy o godz. 18.30 - Msza św. z kazaniem nowennowym po Mszy procesja Eucharystyczna.
  4. W przyszłą niedzielę przed świątyniami będą kwestowali Woluntariusze, na rzecz hospicjum św. Łazarza, w ramach akcji „Pola Nadziei”.
  5. Drodzy Parafianie! W tygodniu rozpoczęliśmy konieczny remont organów, w pierwszym etapie zostaną wykonane następujące prace - Naprawa rozklejonych piszczałek drewnianych w sekcji pedału, wymiana wszystkich mieszków. Koszt brutto wykonanego zlecenia I etapu to 14.000 zł. Dla podtrzymania śpiewu liturgicznego działa jeden manuał.
  6. Parafialny oddziałał Akcji Katolickiej informuje, że dziś 23 kwietnia w godz. od 9.00 do 13.30 – pełni dyżur w zakrystii, związany z zapisami i wpłatami na pielgrzymkę do sanktuariów Ziemi Śląskiej i Czech. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Szczegółowe informacje na afiszu w gablocie POAK-u. Kolejne dyżury w niedzielę 14 maja i 4 czerwca w takich samych godzinach.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli. Życzymy Wam i Waszym Rodzinom, aby towarzyszyła Wam miłość miłosierna Zmartwychwstałego i Jego Błogosławieństwo. Niech żywa wiara uzdalnia nas, do bycia autentycznymi świadkami Jego Miłosierdzia.

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

BMW - Być Mocnym Wiarą

Odwiedzający

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.