Figura Chrystusa Zmartwychwstałego - Parafia Azory

1. Dzisiaj Msza św. Rezurekcyjna z procesją Eucharystyczną o godz. 6.00. Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00 i o godz. 20.00 - ostatnia Msza św. O godz. 19.00 - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Poniedziałek Wielkanocny - Msze św. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, i ostatnia Msza św. o godz. 18.00. Godz. 17.30 - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane ma tacę w Poniedziałek Wielkanocny są przeznaczone na Uniwersytet Jana Pawła II W Krakowie.
  3. Dnia 14 kwietnia – w Wielki Piątek odszedł do Pana Br. Fidelis Ignaczak. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę 19 kwietnia o godz. 11.00, w Sanktuarium św. Kazimierza przy ul. Reformackiej 4 w Krakowie. Ceremonie pogrzebowe rozpoczną się o godz. 13.00 od bramy głównej cmentarza Rakowickiego.
  4. W czwartek o godz. 18.00 - Uroczysta Msza św. podczas której ks. Biskup Jan Zając udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Również pragniemy poinformować, że intencje mszalne w tym dniu z godz. 18.30, będą odprawione o godz. 18.00.
  5. W odpowiedzi na wielokrotne wezwania Ojca Świętego Franciszka, decyzją Konferencji Episkopatu Polski w Niedzielę Miłosierdzia 23 kwietnia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna, jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, a przede wszystkim, w zrujnowanym Aleppo. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem Caritas Polska, która od lat niesie pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania świąt Wielkiej Nocy w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Życzymy, by Chrystus Zmartwychwstały napełniał Was mocą Zmar­twychwstania, a radość z rodzącego się nowego życia dodawała sił i łaski. Niech swoją Miłością błogosławi Wam i Waszym Rodzinom.