KEcce Homo - Oto człowiek - Kościół Bernardynów w Krakowie

1. Dzisiaj rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi O. Nataniel Marchwiany, Przełożony naszego Domu klasztornego św. Antoniego, w Warszawie, przy ul. Senatorskiej. O godz. 16.30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Szczegółowy plan rekolekcji jest na plakatach, przy wyjściu ze świątyni i w gablotach.
  2. We Wtorek i w środę będą zbierane ofiary na remont klasztoru, w Warszawie przy ul. Senatorskiej.
  3. W Czwartek:
    • od godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian,
    • o godz. 16:30 - koronka,
    • o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja,
    • o godz. 18.30 - Msza św. w intencji Akcji Katolickiej.
  4. W Piątek - z racji pierwszego piątku miesiąca:
    • o godz. 16:30 - spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii,
    • o godz. 17.00 - Msza św. dla dzieci i młodzieży naszej parafii,
    • o godz. 18.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej,
    • o godz. 18.30 - Msza św. koncelebrowana, w intencji Misji św. i misjonarzy.
  5. W przyszłą niedzielę - Niedziela Meki Pańskiej, poświęcenie palm na każdej Mszy Św., o godz. 18.30 rozpoczniemy Parafialną Drogę Krzyżową. Zapraszamy wszystkich Parafian, do wspólnej modlitwy i niesieniu krzyża parafialnego. Rozpoczęcie na placu kościelnym, następnie ul. Weissa, Jaremy, Murarską i ponownie ul. Chełmońskiego wrócimy na plac kościelny.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
  7. W kiosku parafialnym są do nabycia palmy.
  8. Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy dobrego przeżycia dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.