Krzyż z Łusek po Kulach Karabinowych z Muzemum PTTK w Gorlicach z Czasów I Wojny Światowej

1. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj (26 III) o godz. 10.00. w salce katechetycznej – spotkanie organizacyjne Przedstawicieli Grup Parafialnych, dotyczące corocznej Parafialnej Drogi Krzyżowej oraz Triduum Paschalnego.
  3. W Przyszłą niedzielę rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi O. Nataniel Marchwiany, Przełożony naszego Domu klasztornego św. Antoniego, w Warszawie, przy ul. Senatorskiej.
  4. W ubiegłą niedzielę, trzecią miesiąca marca Przedstawiciele naszej parafii kwestowali, po Mszach św. na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych. Zebrano kwotę wys. 4.873zł. Wszystkim darczyńcom składamy z serca płynące "Bóg zapłać".
  5. W naszej parafii już od kilku lat pełnią posługę Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. W każdą niedziele udają się z Komunią św. do chorych w naszej parafii. Wszyscy, którzy pragną, aby ich bliscy; chorzy i starsi wiekiem skorzystali z tej posługi sakramentalnej, proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii po Mszach lub w kancelarii w godzinach urzędowania.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
  7. Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy dobrego przeżycia dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.