Spotkanie młodzieży w niedzielę o godz. 18:00

Krzyz mini

Serdecznie wszystkich zapraszamy w niedzielę na godz 18:00 na spotkanie dla młodzieży i studentów przy herbacie w salce katechetycznej oraz na godz. 20:00 na mszę dla młodzieży.

Krzyż z Łusek po Kulach Karabinowych z Muzemum PTTK w Gorlicach z Czasów I Wojny Światowej

  1. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj (26 III) o godz. 10.00. w salce katechetycznej – spotkanie organizacyjne Przedstawicieli Grup Parafialnych, dotyczące corocznej Parafialnej Drogi Krzyżowej oraz Triduum Paschalnego.
  3. W Przyszłą niedzielę rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi O. Nataniel Marchwiany, Przełożony naszego Domu klasztornego św. Antoniego, w Warszawie, przy ul. Senatorskiej.
  4. W ubiegłą niedzielę, trzecią miesiąca marca Przedstawiciele naszej parafii kwestowali, po Mszach św. na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych. Zebrano kwotę wys. 4.873zł. Wszystkim darczyńcom składamy z serca płynące "Bóg zapłać".
  5. W naszej parafii już od kilku lat pełnią posługę Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. W każdą niedziele udają się z Komunią św. do chorych w naszej parafii. Wszyscy, którzy pragną, aby ich bliscy; chorzy i starsi wiekiem skorzystali z tej posługi sakramentalnej, proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii po Mszach lub w kancelarii w godzinach urzędowania.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
  7. Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy dobrego przeżycia dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

Bezpłatne Warsztaty

Parafialne duszpasterstwo młodzieży „Być Mocnym Wiarą”  zaprasza wszystkich zainteresowanych, na bezpłatne warsztaty pt. „Przełamywanie barier”, które poprowadzi liderka wolontariatu Światowych Dni Młodzieży – Joanna Lorenc.

Pierwsze spotkanie niedziela, 6 maja, o godz. 18.00 w salce katechetycznej.

Dokładne informacje

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

BMW - Być Mocnym Wiarą

Odwiedzający

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.