Krzyż - Góra Św. Anny

1. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00
  2. Oddział Akcji Katolickiej przy naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce do sanktuariów Dolnego Śląska i Czech. Termin pielgrzymki 19 - 23 czerwca b.r. przybliżony koszt – 600 zł. Szczegółowy program, można znaleźć na ogłoszeniu w gablocie POAK. Dzisiaj zapisy na pielgrzymkę, w zakrystii od godz. 9.45 do 13.15. Kolejny dyżur; w niedzielę 9 kwietnia.
  3. W przyszłą niedzielę - trzecią miesiąca marca, Przedstawiciele naszej parafii będą kwestować, po Mszach św. na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych.
  4. Informujemy, że, są wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego w Fatimie z racji 100-lecia objawień Matki Bożej (15-21.05.2017). Przelot samolotem, w programie jest między innymi zwiedzanie Portugalii i pobyt w sanktuarium Santiago de Compostela, gdzie znajduje się grób św. Jakuba, patrona Hiszpanii. Szczegółowych informacji udziela O. Józef.
  5. W naszym sklepiku można nabyć książkę o. Lecha: „Praktykujący, ale czy... wierzący". Książka ta może być dobrą lekturą na Wielki Post.
  6. Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy dobrego przeżycia dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.