1. Dzisiaj Kolęda dodatkowa od godz. 15.00, o godz. 19.00 – nieszpory kolędowe.
    • W Poniedziałek – wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti dziewicy.
    • We Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko Kapłana.
    • W Czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji jest ono także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Od 1997 r. 2 lutego Kościół po­wszechny obchodzi ustanowiony przez św. Jana Pawła II 21 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które odda­ły swoje życie na służbę Bogu i ludziom, w niezliczonych zakonach, zgromadzeniach zakonnych, stowarzyszeniach życia apostolskiego i insty­tutach świeckich. Pamiętajmy o nich podczas naszej modlitwy, na Eucharystii. Msze św. w tym dniu o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 18.30. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Od godz. 9.00 – kapłani będą odwiedzać chorych posługą sakramentalną. O godz. 16.30 – Adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwami w intencji osób konsekrowanych. O godz. 17.00 – Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.30 – Msza św. w intencji Akcji katolickiej.
    • W Piątek – z racji pierwszego piątku miesiąca o godz. 16:30 spowiedź dzie­ci i młodzieży naszej parafii, o 17.00 – Msza św. dla nich; o 18:00 – nabo­żeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 18.30 Msza św. koncele­browana, w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W Sobotę – o godz. 18.00 – nabożeństwo, o godz. 18.30 – Msza św. w intencji żywego Różańca i zmiana Tajemnic różańcowych.
  3. W kosisku parafialnym są do nabycia książki, Bartosza Geislera: „ Trzy dni ciemności”, thriller mistyczny, na podstawie objawień św. Siostry Faustyny i św. Ojca Pio.
  4. Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy dobrego przeżycia dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.