1. Dzisiaj (niedziela 15 I) o godz. 19.00 - koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Fraternitas”.
  2. Również dzisiaj, Seniorzy z Centrum Aktywności Senioralnej i dzieci ze świetlicy „Chatka Puchatka”, zapraszają wszystkich na parafian na przedstawienie pt. „W Betlejemskiej Szopie”, które odbędzie się o godz. 16.00, w dolnej kaplicy naszego kościoła.
    • W Poniedziałek - wspomnienie św. Berarda i Towarzyszy; pierwszych męczenników Franciszkańskich.
    • We Wtorek – wspomnienie św. Antoniego Opata.
    • W Czwartek - wspomnienie św. Józefa, Sebastiana Pelczara, biskupa.
    • W Sobotę – wspomnienie św. Agnieszki. Dziewicy i męczennicy.
  4. Biskupi Seniorzy i biskupi Pomocniczy, zapraszają Krakowian do wspólnej modlitwy i dziękczynienia, do Sanktuarium w Łagiewnikach - 21 stycznia na godz. 11.00, za 11 lat posługi Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, w Archidiecezji Krakowskiej. Również będzie to dzień modlitwy w intencji; nowego Arcybiskupa diecezjalnego; ks. Marka Jędraszewskiego.
  5. Dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca stycznia Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych.
  6. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 119, w Krakowie, ul. Czerwińskiego 1. Zaprasza, dzieci na „Dzień Otwarty”, w sobotę 21 stycznia, od godz. 10.00 do 13.00. w programie; ciekawe zajęcia, zabawy i inne atrakcje.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana Dziewica, wyprasza nam i naszym Rodzinom liczne łaski u swojego Syna.
  8. Plan Wizyty duszpasterska w tym tygodniu:
Data Godzina rozpoczęcia Adres
15 stycznia - niedziela od godz. 15:00