1. Szopka2 miniDzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory kolędowe.
  2. Dnia 2 Stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połą­czone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W cza­sie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obru­sem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  3. W tygodniu:
    • W Czwartek - O godz. 16.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.30 - Msza św. w intencji Akcji Katolickiej.
    • W Piątek - Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. w porządku niedzielnym. Poświęcenie Kadzidła i kredy, na każdej Mszy św.
    • W Sobotę – O godz. 18.30 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru; życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Święta Boża Rodzicielka wyprasza u swojego Syna, Boże Łaski, w Nowym Roku, dla Rodzin Naszej Parafii i całej Ojczyzny. Niech Boże Dziecię błogosławi Wam i Waszym Rodzinom.
  5. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2016/2017
Data Godzina rozpoczęcia Adres