1. Aniol miniDzisiaj o godz. 19.00 – Nabożeństwo różańcowe.
  3. W Poniedziałek - o godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  4. W Piątek – Święto świętych Apostołów; Szymona i Judy Tadeusza.
  5. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmar­łych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej są wypominki.
    • W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakry­stii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
    • Przez cały miesiąc listopad w naszej świątyni czytanie wypominek i powszednie; o godz. 17.45 o godz. 18.00 - nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszej świątyni, a następnie o godz. 18.30 - Msza św. na sposób gregoriański.
    • W niedziele - czytanie wypo­minek i Droga Krzyżowa za zmarłych; o godz. 19.00.
    • Za zmarłych zgłoszo­nych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedzielę - o godz. 11.40 i na Mszy św. o godz. 12.00.
  6. W kiosku parafialnym jest do nabycia książka, Bartosza Geislera "Trzy dni ciemności" thriller mistyczny, na podstawie objawień św. Faustyny i św. Ojca Pio.
  7. 30 października, o godz. 14.15 (w niedzielę) zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, za zmarłą, pierwszą Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego, na Azorach - Prof. Zofię Kozankiewicz – Puzio, zm. nauczycieli i uczniów od 1957r. do 2016r. Druga intencja – za żyjących nauczycieli, absolwentów, obecnych uczniów i pracowników administracji od 1957r. do 2016r.
  8. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.