1. Jan Pawel IIDzisiaj o godz. 19.00 – Nabożeństwo różańcowe.
    • W Poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • We Wtorek – Święto św. Łukasza Ewangelisty.
    • W Środę – wspomnienie św. Piotra z Alkantary, kapłana.
    • W Czwartek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana.
    • W Piątek – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • W Sobotę – wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża. Na wieczornej Mszy św. uczczenie relikwii świętego.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmar­łych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakry­stii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
  4. W miesiącu październiku nie będzie comiesięcznej kwesty, na potrzeby naszej świątyni i domu klasztornego.
  5. W kiosku parafialnym jest do nabycia książka, Bartosza Geislera ”Trzy dni ciemności” thriller mistyczny, na podstawie objawień św. Faustyny i św. Ojca Pio.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru; życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.