1. Pismo Swiete i Rozaniec malyDzisiaj we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, będziemy przeżywać XVI Dzień Papieski. Towarzyszące mu hasło brzmi: „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia!” Episkopat powołał do istnienia fundację „Dzieło Tysiąclecia” w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej młodzieży. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel. O godz. 19.00 – Nabożeństwo różańcowe.
    • Czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.
    • W Sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa dziewicy i doktora Kościoła.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni, będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45, a niedziele o godz. 19.00.
  4. W tym tygodniu katechezy dla przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • dla klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
    • dla klas drugich – we wtorek – o godz. 17.00
    • i dla klas trzecich – w środę – o godz. 17.00.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd do Częstochowy, w dniu 15 października (sobota), na modlitwę przebłagalną za grzechy nasze i całego narodu; ”Wielka pokuta na Jasnej Górze. Zabieramy ze sobą krzyże. Koszt – 30zł. Szczegółowe informacje przy zapisach w kruchcie kościoła codziennie przed nabożeństwem różańcowym.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego, wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.