1. Dzisiaj o godz. 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji Pierwszej Niedzieli miesiąca.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    • W poniedziałek - Święto św. Dominika, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego.
    • We wtorek - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, współpatronki Europy.
    • W środę - Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
    • W czwartek - Święto św. Klary z Asyżu, dziewicy.
    • W sobotę - Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej. O godz. 17:00 - Nabożeństwo fatimskie.
  3. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Parafianom, którzy przyjęli i ugościli pielgrzymów, przybywających na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Wielkie "Bóg zapłać" za piękne świadectwo miłosierdzia i ogromny dar serca. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Marioli Reguły, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących numer 5 przy ulicy Chełmońskiego 24, oraz do wszystkich pracowników szkoły, za przyjęcie blisko dwustu pielgrzymów z całego świata w budynku szkoły. Niech Dobry Bóg błogosławi każdemu, kogo pomoc, zaangażowanie, trud, poświęcony czas i modlitwa przyczyniły się do przeżywania trzydziestego pierwszego spotkania młodzieży z papieżem Franciszkiem.
    Dziękujemy za wielką życzliwość i otwartość na drugiego człowieka. Niech Pan Bóg hojnie wynagrodzi wszelkie dobro okazane uczestnikom Światowych Dni Młodzieży.
  4. W kruchcie kościoła można sobie zabrać książeczki, które zostały wydane z okazji Światowych Dni Młodzieży.
  5. Wszystkim Parafianom i przybyłym gościom dziękujemy za wspólną Eucharystię i modlitwę. Życzymy wam obfitości Bożych łask na nadchodzący tydzień oraz owocnego i bezpiecznego wypoczynku dla tych, którzy udają się na urlop.